Osnovna šola LOG - DRAGOMER
Dragomer, Šolska ulica 1

PRENOVA

Sporočamo vam, da smo začeli z izdelavo nove spletne strani, ki jo lahko pričakujete v naslednjih tednih.

Ni dogodkov

Obiskovalcev

DanesDanes1378
Ta mesecTa mesec17053
SkupajSkupaj2338701

po poti kulturne dediščine

V petek, 20. 9. 2019, bodo imeli osmošolci kulturni dan. Odpeljali se bodo na Vrbo, Rodine, Doslovče, Breznico in Žirovnico, kjer si bodo ogledali rojstne hiše znanih Slovencev (F. Prešerna, J. Jalna, F. S. Finžgarja, A. Janše in M. Čopa).

Odhod izpred šole bo ob 8. uri, povratek pred šolo do 14. ure. Malico bomo vzeli s seboj, kosilo bo.

Učenci naj bodo vremenu primerno obuti in oblečeni. S seboj potrebujejo pisalo in podlogo.

Denis Klampfer

thumbnail image001

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine. Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. http://www.eu-skladi.

Free Joomla templates by L.THEME