Osnovna šola LOG - DRAGOMER
Dragomer, Šolska ulica 1

PRENOVA

Sporočamo vam, da smo začeli z izdelavo nove spletne strani, ki jo lahko pričakujete v naslednjih tednih.

Dogodki

Ni dogodkov

Obiskovalcev

2458816
DanesDanes971
Ta mesecTa mesec47405
SkupajSkupaj2458816

Nacionalna izmenjava knjižnih kazalk

Naša šola se je v tem šolskem letu udeležila projekta nacionalne izmenjave knjižnih kazalk, ki jo organizira Sekcija za šolske knjižnice pri Zvezi bibliotekarskih društev Slovenije. Projekt je namenjen povezovanju šol, šolskih knjižnic in učencev, spodbujanju branja in likovnemu ustvarjanju. Letos smo sodelovali z OŠ Mokronog. V projektu sta sodelovala oba razreda tretješolcev centralne šole. Učenci so izdelali zelo lepe knjižne kazalke in zagotovo bodo vrstnikom iz Mokronoga všeč. Tudi mi smo že prejeli pošto z njihovimi kazali. Naši učenci so se zelo razveselili prejetih darilc in verjamemo, da bo branje ob izvirno izdelanih kazalkah še bolj prijetno.

V projektu so sodelovale knjižničarka Urška Jesenko in učiteljici Katarina Grom in Polonca Peček.

poslane kazalke ...

kazalke izmenjava

... prejete kazalke

izmenjava kazalk

 

thumbnail image001

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine. Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. http://www.eu-skladi.

Free Joomla templates by L.THEME